Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Sigma objektyvas24mm F3.5 DG DN Contemporary (Sony E)
|
539.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *spo21
Gamintojas: Sigma
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 24 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Leica SL, Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F3,5 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Taip |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 10 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.11 m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.5× |
| Autofokusavimas: | taip |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | taip |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | ne |
| FG skalė: | ne |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 225 g |
| Diametras: | 72 mm |
| Ilgis: | 75 mm |
| Izoliavimas: | Taip |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 55mm |
| Blendos modelis: | taip |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)























![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/122xn117//20mm_1.jpg)

























































































.jpg)


Vilniuje: +370 682 15074