Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Sigma objektyvas 23mm F1.4 DC DN [C] for L-Mount
|
548.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Sigma
Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C |
| Židinio nuotolis: | 23mm |
| Stabilizacija: | ne |
| Bajoneto jungtis: | L-Mount |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F 1.4 |
| Siauriausia diafragma: | F 16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | ne |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 13 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 25 cm |
| Maksimalus priartinimas: | |
| Autofokusavimas: | |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 340 g |
| Diametras: | 65.8mm |
| Ilgis: | 76.9mm |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 52 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | ne |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)
![Sigma objektyvas 23mm F1.4 DC DN [C] for L-Mount](/static/uploads/cache/449xn290//1_1770.jpg)
![Sigma objektyvas 23mm F1.4 DC DN [C] for L-Mount](/static/uploads/cache/61xv45//1_1770.jpg)
![Sigma objektyvas 23mm F1.4 DC DN [C] for L-Mount](/static/uploads/cache/61xv45//2_1135.jpg)






![Sigma objektyvas 56mm F1.4 DC DN [Contemporary] for Fujifilm X-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//56-1.jpg)
![Sigma objektyvas 30mm F1.4 DC DN [Contemporary] for Nikon Z-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1_1863.jpg)
![Sigma objektyvas 50mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/122xn117//1_1273.jpg)


![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/122xn117//20mm_1.jpg)













































.jpg)














































Vilniuje: +370 682 15074