Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | - |
| Židinio nuotolis: | 8 mm |
| Stabilizacija: | - |
| Bajoneto jungtis: | FUJIFILM X |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/3.5 |
| Siauriausia diafragma: | f/22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | - |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 12 |
| Grupės: | 9 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 18 cm |
| Maksimalus priartinimas: | - |
| Autofokusavimas: | Autofocus, Manual focus |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | - |
| Atstumo skalė: | - |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 215 g |
| Diametras: | - |
| Ilgis: | - |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 62 mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)




































.jpg)






































































Vilniuje: +370 682 15074