Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Sigma objektyvas 50mm F2 DG DN [Contemporary] for Sony E-Mount
|
709.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Sigma
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full-Frame |
| Židinio nuotolis: | 50mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony E-Mount |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/2 |
| Siauriausia diafragma: | f/22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 11 |
| Grupės: | 9 |
| Specialūs elementai / padengimai: | One Molded Glass Aspherical Element Three Special Low Dispersion Elements Super Multi-Layer Coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 45 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.14x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | Autofocus |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 345 g |
| Diametras: | 70 mm |
| Ilgis: | 70 mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 58mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)
![Sigma objektyvas 50mm F2 DG DN [Contemporary] for Sony E-Mount](/static/uploads/cache/449xn290//1_1864.jpg)
![Sigma objektyvas 50mm F2 DG DN [Contemporary] for Sony E-Mount](/static/uploads/cache/61xv45//1_1864.jpg)
![Sigma objektyvas 50mm F2 DG DN [Contemporary] for Sony E-Mount](/static/uploads/cache/61xv45//2_1133.jpg)
![Sigma objektyvas 50mm F2 DG DN [Contemporary] for Sony E-Mount](/static/uploads/cache/61xv45//3_831.jpg)











![Sigma objektyvas 23mm F1.4 DC DN [C] for Sony E-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1_1770.jpg)


































































.jpg)



































Vilniuje: +370 682 15074