Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Nikon Nikkor objektyvas Z 40mm f/2 + EU garantija 5 metai
|
228.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 10908*nw24*nl24*ns24*nv25*na25*nao26
Gamintojas: Nikon
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | 35mm FF |
| Maksimalus kadro dydis: | |
| Židinio nuotolis: | 40mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Nikon Z |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/2 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 6 |
| Grupės: | 4 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0,29 m |
| Maksimalus priartinimas: | |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 170 g |
| Diametras: | 70 mm |
| Ilgis: | 46 mm |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 52mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)





![Sigma objektyvas 56mm F1.4 DC DN [Contemporary] for Fujifilm X-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//56-1.jpg)



![Sigma objektyvas 23mm F1.4 DC DN [C] for Sony E-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1_1770.jpg)




































































.jpg)




























Vilniuje: +370 682 15074