Standartiniai objektyvai
Sigma objektyvas 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] Sony E-Mount + 50 € pinigų grąžinimo akcija
|
549.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 13972*sig2410*sigw
Gamintojas: Sigma
Prekyboje: turime 3 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C |
| Židinio nuotolis: | 18 to 50mm (35mm Equivalent Focal Length: 28.8 to 76mm) |
| Stabilizacija: | Ne |
| Bajoneto jungtis: | Sony E-mount |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/2.8 |
| Siauriausia diafragma: | f/22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 13 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | SLD Element, Three Aspherical Elements, Super Multi-Layer Coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 12.1 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.36x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Stepping motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Autofocus |
| Atstumo skalė: | Ne |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 290 g |
| Diametras: | 64.5mm |
| Ilgis: | 74.5mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 55 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)
![Sigma objektyvas 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] Sony E-Mount](/static/uploads/cache/449xn290//2_1408.jpg)
![Sigma objektyvas 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] Sony E-Mount](/static/uploads/cache/61xv45//2_1408.jpg)











![Sigma objektyvas 28-70mm f/2,8 DG DN [C] (Sony-E)](/static/uploads/cache/122xn117//1614151349_1624216.jpg)
![Sigma objektyvas 18-50mm F2.8 DC DN [Contemporary] CANON RF](/static/uploads/cache/122xn117//r.jpg)




















































.jpg)







































Vilniuje: +370 682 15074