Tele fiksuoto židinio objektyvai
Nikon objektyvas Z Nikkor 85mm F/1.8 S
|
838.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 10962*nw24*nl24*ns24*nv25*na25
Gamintojas: Nikon
Prekyboje: turime 2 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 85 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Nikon Z |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F1.8 |
| Siauriausia diafragma: | F16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 12 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 ED + 3 aspherical elements, Nano Crystal Coat |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.80 m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.12× |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Galinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 470g |
| Diametras: | 75 mm |
| Ilgis: | 99 mm |
| Izoliavimas: | Izoliuotas |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 67 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)
























































































.jpg)



















Vilniuje: +370 682 15074