Tele fiksuoto židinio objektyvai
Sony objektyvas FE 100mm f/2.8 STF GM OSS + Trade-in 170 Eur + papildoma 1-erių metų garantija
|
1 498.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *SEL100F28GM.SYX*d26
Gamintojas: Sony
Nuoroda į gamintojo puslapį
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
TeirautisSTF™ užtikrina neprilygstamą „bokeh“ efektą ir ryškumą
Šis 100 mm teleobjektyvas pasižymi išskirtine G Master raiška ir puikiu „bokeh“ efektu dėl pažangios STF (tolygaus perėjimo fokusavimo) optikos. DDSSM automatinis fokusavimas yra greitas, tikslus ir tylus, o fotografavimo stambiu planu funkcija didina iki 0,25 k. Įtaisytas optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas sumažina suliejimą esant silpnam apšvietimui arba fotografuojant stambiu planu.
| |
Pavyzdinė G Master raiška ir „bokeh“ efektas
Pažangi optika ir konstrukcija užtikrina itin didelę raišką ir nepakartojamą „bokeh“ efektą – kartu tai įkūnija G Master koncepcijai būdingą bendrą efektyvumą. |
„Bokeh“ efektas negalėtų būti dar geresnis
Šis objektyvas sukurtas specialiai tam, kad būtų galima išgauti tolygų, natūralų „bokeh“ efektą be šešėlių kraštuose. Taip pasiekiamas natūraliai įtraukiantis gylis ir daugiamatiškumas. |
|
| |
Išskirtinė G Master raiška
Itin didelė viso vaizdo raiška ir ryškumas tenkina 50 eilučių viename milimetre MTF reikalavimą, kuris yra G Master optikos konstrukcijos pagrindas. |
AF, leidžiantis susitelkti ties kūryba
DDSSM („Direct Drive SSM“) fokusavimo pavara užtikrina greitą, tikslų ir tylų automatinį fokusavimą, todėl naudotojas gali visiškai susikoncentruoti į darbą ir užfiksuoti puikių nuotraukų ar filmų. |
|
| |
Objektyvo konfigūracija
„G Master“ serijos objektyvai atveria neregėtas vaizdų atkūrimo ir išraiškos galimybes, nes juose puikiai dera didelė raiška ir pamažu švelnėjantis fono „bokeh“ efektas.
[1] APD [2] Asferinis lęšis [3] ED (itin mažos dispersijos) stiklas |
MTF diagrama
MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai objektyvas atkuria detales – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.
[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Maks. diafragma [4] F8 diafragma [5] Erdvinis dažnis [6] 10 eilučių porų / mm [7] 30 eilučių porų / mm [8] Radialinės vertės [9] Tangentinės vertės |
|
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 100 mm |
| Stabilizacija: | Yra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F20 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 14 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | ED and aspherical elements, Nano AR coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.57 m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.25× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Piezoelectric |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 700g |
| Diametras: | 85 mm |
| Ilgis: | 118 mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Baltas |
| Priartinimo metodas: | Išvažiuojantis (Extending) |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 72 mm |
| Blendos modelis: | ALC-SH174 |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)











































.jpg)



































































Vilniuje: +370 682 15074