LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Tele objektyvai


Panasonic 50-200mm Leica DG Vario-Elmarit  F2.8-4.0 ASPH Power OIS
Panasonic 50-200mm Leica DG Vario-Elmarit  F2.8-4.0 ASPH Power OIS

Panasonic 50-200mm Leica DG Vario-Elmarit F2.8-4.0 ASPH Power OIS

1 668.00 €

1 698.00
Sutaupote: 30.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: ES50200
Gamintojas: Panasonic
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisUžfiksuokite visą aplink esantį grožį – arti ir toli

Ilgai lauktas F2.8-4.0 LEICA DG keičiamo židinio nuotolio teleobjektyvas, su vidutinio diapazono 50 mm objektyvu (35 mm fotoaparato atitikmuo: 100 mm), užfiksuos kiekvieną kadrą nuo portreto iki išskirtinai priartinto (200 mm) kadro (35 mm fotoaparato atitikmuo: 400 mm) gamtos fotografijoms. Maks. didinimo galimybė 0,25 karto (35 mm fotoaparato atitikmuo: 0,5 karto) taip pat teikia galimybę fotografuoti makrorežimu. 
Dėl išskirtinės šio LEICA DG objektyvo raiškos, nuotraukoje viskas perteikiama itin aiškiai. Net ir esant prastoms oro sąlygoms, naudojant šį patogų ir kokybišką objektyvą jums nebus baisūs jokie iššūkiai.

 

Objektyvas LEICA DG – geriausia optika

Pasirinkite LEICA DG objektyvą, ir gausite kokybiškiausią optiką ir didžiausią našumą. Šie objektyviai atitinka griežtus „Leica Camera AG“ kokybės standartus.

Nuotraukos, padarytos modernios konstrukcijos objektyvais, džiugins išskirtiniu ryškumu. Tuo pačiu metu jie yra apsaugoti nuo iškraipymų, todėl vaizdus galima atkurti tiksliai ir ryškiai. Tai tiesiog idealus įrankis profesionalaus lygio fotografijoms.

 

Paviršiaus nanodanga – aiškus vaizdas bet kokiu kampu

Atsikratykite nepageidaujamų šešėlių ir atspindžių – visi šios sistemos objektyvų paviršiai yra padengti nanodanga. Šią specialią, ypač ploną dangą pirmoji sukūrė „Panasonic“, kad sumažintų varginančius atspindžius visame šviesos spektre. Rezultatas: krištolo grynumo vaizdai, net fotografuojant šviesos šaltinį tamsoje.

 

POWER O.I.S. – ypač ryškios nuotraukos.

Fotografuokite be rūpesčių ir įamžinkite netikėtus kadrus. Objektyve integruota optinio vaizdo stabilizavimo (angl. O.I.S.) technologija užtikrina, kad nuotraukos atrodytų puikiai ir visas vaizdas būtų ryškių ir neišsiliejusių kontūrų.

Papildydama itin populiarius MEGA O.I.S objektyvus, ši pažangi technologija iškart kompensuoja net smarkų fotoaparato drebėjimą ir virpesius, kurių gali atsirasti fotografuojant. Todėl tikroviškus siužetus galima fotografuoti net be trikojo. Galiausiai belieka tik mėgautis rezultatu – nuostabiai ryškiomis nuotraukomis.

 

Atsparus vandens lašams, dulkėms ir šalčiui – daugiau galimybių kūrybai

Stokite akis į akį su stichijomis – jums nebaisus beveik joks oras ar fotografavimo vieta. Šio objektyvo konstrukcija yra atspari vandens lašams, dulkėms ir šalčiui*, todėl yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų netgi negailestingas lauko sąlygas. Viduje esanti objektyvų sistema yra apsaugota nuo smėlio, lietaus ir kito išorės poveikio, todėl tobulai tinka fotografuoti sudėtingomis sąlygomis. Dabar jau niekas netrukdo kūrybiškai fotografuoti gamtą ar kraštovaizdžius.

*Objektyvas palaiko šią funkciją naudojant jį su vandens lašams, dulkėms ir šalčiui atspariais LUMIX fotoaparatais. Atsparumas vandens lašams – papildomas objektyvo apsaugos lygis, užtikrinantis apsauga nuo nedidelio drėgmės, vandens arba dulkių kiekio. Atsparumas vandens lašams negarantuoja, kad pavyks išvengti pažeidimų, jei įvyktų tiesioginis objektyvo kontaktas su vandeniu.

 

Vaizdo kokybė – tobuli vaizdo įrašai

Vaizdo kokybės palaikymas – tai viskas, ko reikia filmuojant su LUMIX fotoaparatu. Jis ne tik sklandžiai pakeičia diafragmos nuostatas, kad nebūtų staigių ekspozicijos šuolių, bet ir tyliai veikia, kad geriau užfiksuotų siužeto garsus. Be to, neįtikėtinai efektyvus šio objektyvo AF leidžia įrašyti kokybiškus 4K vaizdo įrašus, kai tikslus fokusavimas yra labai svarbus.

 

H-ES50200

21 elementų 15 grupių:
– 2 asferiniai lęšiai
– 2 Ultra Extra-Low Dispersion lęšiai
– 2 Extra-Low Dispersion lęšiai
– 1 Ultra High Refractive Index lęšis

Asferiniai (ASPH) objektyvai yra mažesnio dydžio ir svorio ir veiksmingai apsaugo nuo sferinės aberacijos ir iškraipymo.

Itin mažo iškraipymo (angl. ED) ir išskirtinio itin mažo iškraipymo (angl. UED) objektyvai ištaiso chromatinę aberaciją, perteikdami ryškius, didelio kontrasto vaizdus su ryškiomis spalvomis per visą jų plotį.

Itin aukšto refrakcinio indekso (angl. UHR) objektyvas pagerina optinės įrangos technines charakteristikas, padeda sumažinti dydį ir svorį bei užtikrina vienodą vaizdo kokybę nuo vaizdo centro iki pakraščių.

 

H-ES50200

MTF diagrama

Objektyvuose, kurie gali kompensuoti iškraipymą, MTF horizontalioji ašis rodo atstumą nuo pakoreguoto vaizdo centro.

 

 
Pagrindiniai parametrai
Objektyvo tipas:Zoom lens
Maksimalus kadro dydis:4/3
Židinio nuotolis:50–200 mm
Stabilizacija:Taip
Bajoneto jungtis:MFT (Micro Four Thirds)
 
Diafragma
Plačiausia diafragma:F2.8–4
Siauriausia diafragma:F22
Diafragmos valdymo žiedas:Nėra
Diafragmos lapelių kiekis:9
 
Optika
Elementai:21
Grupės:15
Specialūs elementai / padengimai:2 aspherical + 2 UED + 2 ED elements, Nano Surface Coating
 
Fokusavimas
Minimalus fokusavimas:0.75 m
Maksimalus priartinimas:0.5×
Autofokusavimas:Taip
Variklio tipas:Linear Motor
Rankinio ryškumo patikslinimas:Taip
Fokusavimo metodas:Vidinis
Atstumo skalė:Nėra
FG skalė:Nėra
 
Fiziniai duomenys
Svoris:655 g
Diametras:76 mm
Ilgis:132 mm
Izoliavimas:Taip
Spalva:Juodas
Priartinimo metodas:Rotacinis (išlendantis)
Priartinimo variklis:
Priartinimo užrakinimas:
Filtro diametras:67 mm
Blendos modelis:
Trikojo laikiklis:Nėra
 
Kita
Komplektacija:


 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite