Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Canon objektyvas EF 50mm f/1.4 USM
|
398.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 656*CAN2515A004
Gamintojas: Canon
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Pastovaus židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 50mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | EF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F1.4 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 8 |
| Optika | |
| Elementai: | 7 |
| Grupės: | 6 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.45m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.15x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Steep motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Varikliukas |
| Atstumo skalė: | Taip |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 290g |
| Diametras: | 73.8mm |
| Ilgis: | 50.5mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 58mm |
| Blendos modelis: | ES71II |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)















































.jpg)






























































Vilniuje: +370 682 15074