Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 31 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Pentax KAF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F1.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 7 |
| Specialūs elementai / padengimai: | HD + Super Protect coatings |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.30 m (11.81″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.16× |
| Autofokusavimas: | Yes |
| Variklio tipas: | Screw drive from camera |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | Internal |
| Atstumo skalė: | Yra |
| FG skalė: | Yra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 341 g (0.75 lb) |
| Diametras: | 65 mm (2.56″) |
| Ilgis: | 69 mm (2.72″) |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | - |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 58mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)























































































.jpg)

















Vilniuje: +370 682 15074