Standartiniai objektyvai
Canon objektyvas EF 24-70mm f/2.8L II USM
|
1 898.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Canon
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full frame |
| Židinio nuotolis: | 24-70mm |
| Stabilizacija: | Taip |
| Bajoneto jungtis: | EF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2,8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 18 |
| Grupės: | 13 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0,38m |
| Maksimalus priartinimas: | 0,21x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Ultrasonic motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Varikliukas |
| Atstumo skalė: | taip |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 805g |
| Diametras: | 88,5mm |
| Ilgis: | 113mm |
| Izoliavimas: | Dulkės/vanduo |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 82mm |
| Blendos modelis: | EW-88C |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)






































































































.jpg)





Vilniuje: +370 682 15074