Standartiniai objektyvai
Pentax objektyvas 24-70mm F2.8 ED SDM HD D FA WR
|
1 194.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Pentax
Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Serija |
KAF3 |
| Židinio nuotolis |
24-70mm |
| Ekvivalentas 35 mm formatu |
37-107mm |
| Maksimali diafragma |
F2.8 |
| Minimali diafragma |
F22 |
| Diafragmos lapelių skaičius |
Number of Diaphragm Blades: 9 Rounded aperture (F2.8-5.6) Diaphragm Control: Fully automatic |
| Matymo kampas |
61゜- 23゜(when attached to PENTAX digital SLR cameras) 84゜- 34.5゜(when attached to PENTAX 35mm SLR cameras) |
| Konstrukcija |
17 elements in 12 groups |
| Didinimas |
0.20x |
| Filtro dydis |
82mm |
| Svoris |
Approx. 787g (with hood Approx. 812g) |
| Matmenys (Ilgis x skersmuo) |
Approx. 88.5 mm x 109.5 mm |
| Pakuotės turinys |
Lens Hood: PH-RBD82 (provided) Lens Cap: O-LC82 (provided) Lens Case: S120-150 (provided) Lens mount cap (provided) |
| Specialios funkcijos |
HD Coating Weather Resistant SDM Quick-shift Focus System |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C |
| Židinio nuotolis: | 24-70mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Pentax K |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2,8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 17 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0,38m |
| Maksimalus priartinimas: | 0,2x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Supersonic motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | taip |
| Fokusavimo metodas: | Varikliukas |
| Atstumo skalė: | Taip |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 787g |
| Diametras: | 88mm |
| Ilgis: | 110mm |
| Izoliavimas: | Dulkės/lietus |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 82mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)




















































































.jpg)






















Vilniuje: +370 682 15074