LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Objektyvai ir aksesuarai


Panasonic objektyvas LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-35mm / F2.8
Panasonic objektyvas LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-35mm / F2.8 Panasonic objektyvas LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-35mm / F2.8 Panasonic objektyvas LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-35mm / F2.8 Panasonic objektyvas LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-35mm / F2.8 Panasonic objektyvas LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-35mm / F2.8

Panasonic objektyvas LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-35mm / F2.8

898.00 €

998.00
Sutaupote: 100.00

Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: H-ES12035
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.

Kiekis:


Dėti į krepšelį Teirautis 

   

Objektyvas LEICA DG – geriausia optika

 

Pasirinkite LEICA DG objektyvą ir gausite kokybiškiausią optiką ir didžiausią našumą. Šie objektyviai atitinka griežtus „Leica Camera AG“ kokybės standartus. Nuotraukos, padarytos modernios konstrukcijos objektyvais, džiugins išskirtiniu ryškumu. Tuo pačiu metu jie yra apsaugoti nuo iškraipymų, todėl vaizdus galima atkurti tiksliai ir ryškiai. Tai tiesiog idealus įrankis profesionalaus lygio fotografijoms.


„Leica“ yra registruotas „Leica Microsystems IR GmbH“ prekių ženklas.

 

Universalus našumas

 

Šis kompaktinis kintamojo židinio nuotolio objektyvas leis pasieksite didelį F2.8 ryškumą visame artinimo diapazone. Jo 12–35 mm židinio nuotolis (35 mm fotoaparato atitikmuo: 24–70 mm) leidžia fiksuoti įvairius vaizdus – pradedant plačiakampiais ir standartiniais, baigiant vidutinio teleobjektyvo vaizdais. Idealiai tinka viskam: pradedant peizažais kelionėje, baigiant aukščiausios kokybės nuotraukomis. Pasinaudokite puikiomis F2.8 veikimo prieblandoje charakteristikomis ir mėgaukitės įspūdingu „bokeh“ efektu bei išskirtiniais stambaus plano vaizdais. Fotografuojant lauke atsparumas dulkėms / vandens lašamas / šalčiui suteikia galimybę kurti bet kokiomis sąlygomis.

 
   

Nepriekaištingas veikimas fotografuojant stambiu planu

 

Didžiausias padidinimas 0,42x* ir mažiausias fokusavimo atstumas 0,15 m** suteikia galimybę fiksuoti puikias stambaus plano nuotraukas – pradedant gėlėmis ir vabzdžiais, baigiant stalo akcentais.


* 35 mm fotoaparato atitikmuo. Naudojant 17 mm židinio nuotolį. ** Naudojant 12–17 mm židinio nuotolį.

 

Speciali technologija išskirtinai aiškiems vaizdams užtikrinti

 

„Panasonic“ paviršiaus nanodanga padeda išvengti nepageidaujamo objektų dubliavimo ir atspindžių, taip sumažinama šviesos spindulių atspindžių visame šviesos spektro diapazone ir užtikrinama nepriekaištinga vaizdų kokybė. O specialus stiklas pašalina nepageidaujamą šviesą, taigi geriau panaikinama atspindžiai ir objektų dubliavimas.

 
   

O.I.S. ypač ryškioms nuotraukoms užtikrinti

 

Užfiksuokite nepakartojamas akimirkas. Naudojant objektyve integruotą optinio vaizdo stabilizavimo (angl. O.I.S.) technologiją nuotraukos atrodo puikiai ir visas vaizdas yra ryškus, neišsiliejusių kontūrų.

 

Puikiai tinka filmuojant

 

Šis objektyvas užtikrina greitą, tikslų fokusavimą ir sklandų diafragmos nuostatų keitimą, kuris ypač svarbus šiuolaikiniams turinio kūrėjams, suteikiant galimybę užfiksuoti nepriekaištingas 4K nuotraukas ir filmus netrikdant paties objekto.

 
   

Dulkėms, vandens lašams ir šalčiui atspari konstrukcija

 

LEICA DG VARIO-ELMARIT 12–35 mm / F2.8 ASFER. POWER O.I.S. galima naudoti sudėtingiausioms sąlygoms, nes jo konstrukcija atspari dulkėms, vandens lašams ir gali būti naudojama esant -10 °C temperatūrai.

 

Atsparumas dulkėms ir vandens lašams negarantuoja, kad pavyks išvengti pažeidimų, jei įvyktų tiesioginis objektyvo kontaktas su dulkėmis ir vandeniu.

 

H-ES12035 objektyvo sandara

 

Optimizuotą įrenginį sudaro 14 elementų, kurie jungiami į 9 grupes, įskaitant 4 ASPH, 1 UED ir 1 UHR objektyvus, kad būtų sumažintos aberacijos ir užtikrinta nepriekaištinga raiška.

 
   

H-ES12035 MTF diagrama

 

Užtikrina nepriekaištingą ryškumą ir raišką visame priartinimo diapazone bei suteikia neprilygstamas išraiškos galimybes.


Objektyvuose, kurie gali kompensuoti iškraipymą, horizontalioji ašis rodo atstumą nuo pakoreguoto vaizdo centro.

 
Pagrindiniai parametrai
Objektyvo tipas:Artinantis objektyvas
Maksimalus kadro dydis:
Židinio nuotolis:12-35 mm
Stabilizacija:
Bajoneto jungtis:
 
Diafragma
Plačiausia diafragma:f/2.8
Siauriausia diafragma:F22
Diafragmos valdymo žiedas:
Diafragmos lapelių kiekis:7
 
Optika
Elementai:14
Grupės:9
Specialūs elementai / padengimai:
 
Fokusavimas
Minimalus fokusavimas:5.9
Maksimalus priartinimas:0.21x
Autofokusavimas:
Variklio tipas:
Rankinio ryškumo patikslinimas:
Fokusavimo metodas:
Atstumo skalė:
FG skalė:
 
Fiziniai duomenys
Svoris:306 g
Diametras:67.6 mm
Ilgis:73.8 mm
Izoliavimas:
Spalva:Juodas
Priartinimo metodas:Išvažiuojantis
Priartinimo variklis:
Priartinimo užrakinimas:
Filtro diametras:58 mm
Blendos modelis:
Trikojo laikiklis:Nėra
 
Kita
Komplektacija:


 
 

Susijusios prekės


Panašios prekės

 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
[email protected]

Taip pat mus rasite