Prekių palyginimas
Panasonic objektyvas LEICA DG VARIO-ELMARIT 12-35mm / F2.8
Kaina: 898.00 €
Kaina: 898.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Artinantis objektyvas |
| Maksimalus kadro dydis: | - |
| Židinio nuotolis: | 12-35 mm |
| Stabilizacija: | - |
| Bajoneto jungtis: | - |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | - |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 14 |
| Grupės: | 9 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 5.9 |
| Maksimalus priartinimas: | 0.21x |
| Autofokusavimas: | - |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | - |
| Atstumo skalė: | - |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 306 g |
| Diametras: | 67.6 mm |
| Ilgis: | 73.8 mm |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | Išvažiuojantis |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 58 mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)
















.jpg)






















































































Vilniuje: +370 682 15074