Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full Frame |
| Židinio nuotolis: | 20mm |
| Stabilizacija: | - |
| Bajoneto jungtis: | Canon RF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/1.4 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 15 |
| Grupės: | 11 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 1x Super UD 2x UD 1x BR 2x GMo Aspherical |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.2m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.19 |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | VCM |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | - |
| Atstumo skalė: | - |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 519g |
| Diametras: | 76.5mm |
| Ilgis: | 99.3mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67mm |
| Blendos modelis: | EW-73H |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)
























































































.jpg)






















Vilniuje: +370 682 15074