Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Fujifilm objektyvas XF 27mm f/2.8 R WR (Juodas)
|
398.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 5376*
Gamintojas: Fujifilm
Prekyboje: turime 3 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C / DX |
| Židinio nuotolis: | 27 mm |
| Stabilizacija: | nėra |
| Bajoneto jungtis: | Fujifilm X |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 7 |
| Grupės: | 5 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 1 aspherical element |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.34 m (13.39″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.1× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Micromotor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Galimas |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 84 g (0.17 lb) |
| Diametras: | 62 mm (2.41″) |
| Ilgis: | 23 mm (0.91″) |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda, sidabrinė |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 39 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)














![Sigma objektyvas 24mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/122xn117//24-1.jpg)
_1.jpg)












.jpg)

















































































Vilniuje: +370 682 15074