Prekių palyginimas
Panasonic objektyvas Leica DG 100-400mm f/4-6.3 ASPH. POWER O.I.S
Kaina: 1 498.00 €
Kaina: 1 498.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | MFT 4/3 |
| Židinio nuotolis: | 100-400mm |
| Stabilizacija: | Yra |
| Bajoneto jungtis: | MFT 4/3 |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F4–6.3 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 20 |
| Grupės: | 13 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 1 aspherical ED, 1 UED, 2 ED elements |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 1.30 m (51.18″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.25× |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Micromotor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Galimas |
| Fokusavimo metodas: | Extending front |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 985 g (2.17 lb) |
| Diametras: | 83 mm (3.27″) |
| Ilgis: | 172 mm (6.75″) |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | Rotorinis |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 72mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | Yra |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)




































































.jpg)


































Vilniuje: +370 682 15074