Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Nikon objektyvas NIKKOR Z 35mm f/1.2 S
|
2 898.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 10904*na25
Gamintojas: Nikon
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
TeirautisPirmasis „Nikon“ 35 mm f/1.2 objektyvas
Klasikinis pasakojimo objektyvas su aukščiausios kokybės konstrukcija – NIKKOR Z 35mm f/1.2 S – yra pirmasis tokio tipo „Nikon“ gaminys. Jis žada tapti nepakeičiamu įrankiu renginių ir dokumentinės fotografijos, gyvenimo būdo kadrų bei aplinkos portretų fotografams. Šis fiksuoto židinio nuotolio objektyvas užbaigia NIKKOR f/1.2 seriją, kurią dabar sudaro 35 mm, 50 mm ir 85 mm objektyvai. Naudojant juos kartu, fotografai gali išnaudoti plačiakampį iki teleobjektyvo diapazoną, atskirti objektus nuo fono ir išgauti švelnų, estetišką „bokeh“ efektą. Be to, įspūdinga f/1.2 diafragma leidžia puikiai fotografuoti esant prastam apšvietimui.
Dvigubas STM variklis ir daugiafokusinė sistema
Nors šis objektyvas puikiai tinka fotografijai, jis taip pat optimizuotas vaizdo įrašams. Tai užtikrina bekliksnis valdymo žiedas, minimalus fokusavimo kvėpavimas bei tylus automatinis fokusavimas.
Automatinio fokusavimo sistemą varo daugiafokusė technologija su dviem STM varikliais, kurie garantuoja didesnį tikslumą ir patikimumą. Be to, objektyvas gali fokusuoti vos 30 cm (11,8 colio) atstumu, todėl leidžia fiksuoti net artimus objektus.
Patogumas ir pritaikymas pagal poreikius
Greitas nustatymų keitimas yra esminis veiksnys, kad kiekvienas kadras būtų tobulas. NIKKOR Z 35mm f/1.2 S turi du L-Fn mygtukus, kuriuos galima priskirti pasirinktiems objektyvo nustatymams. Be to, yra rankinio fokusavimo žiedas ir programuojamas valdymo žiedas, kurį galima naudoti diafragmos keitimui, ekspozicijos koregavimui ar kitoms funkcijoms.
Šio objektyvo 82 mm filtro sriegis yra toks pat kaip NIKKOR Z 50mm f/1.2 S ir NIKKOR Z 85mm f/1.2 S, todėl filtrais galima keistis tarp šių objektyvų.
Atsparumas oro sąlygoms ir stiklo apsauga
Objektyvas yra apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės, nes sandarumas užtikrintas keliose vietose, įskaitant judančias objektyvo dalių jungtis. Tai suteikia fotografams daugiau pasitikėjimo fotografuojant įvairiomis sąlygomis.
Taip pat naudojamos Meso Amorphous, Nano Crystal ir ARNEO dangos, kurios sumažina atspindžius ir šviesos blyksnius, užtikrindamos tikslius ir aiškius vaizdus net sudėtingo apšvietimo sąlygomis.
Sudėtinga optinė konstrukcija
„Nikon“ šiame objektyve naudoja tris ED stiklo elementus ir vieną asferinį ED elementą, kurie padeda mažinti sferines aberacijas ir iškraipymus. Iš viso objektyvas sudarytas iš 17 elementų 15 grupių. Be to, 11 menčių apvalus diafragmos mechanizmas padeda išgauti unikalų „bokeh“ efektą ir išskirtinę vaizdo kokybę.
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 35 mm |
| Stabilizacija: | |
| Bajoneto jungtis: | Nikon Z |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/1.2 |
| Siauriausia diafragma: | F16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 17 |
| Grupės: | 15 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 30 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.2x |
| Autofokusavimas: | |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 1060 g |
| Diametras: | 90 mm |
| Ilgis: | 150 mm |
| Izoliavimas: | Izoliuotas |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 82 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)
















![Sigma objektyvas 30mm F1.4 DC DN [Contemporary] for Nikon Z-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1_1863.jpg)




























.jpg)


































































Vilniuje: +370 682 15074