Prekių palyginimas
Pentax objektyvas HD DFA 100mm Macro F/2.8 ED AW Black
Kaina: 698.00 €
Kaina: 698.00 €![]() | Pašalinti iš palyginimo sąrašo |
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm / FF / Pilno kadro |
| Židinio nuotolis: | 100mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Pentax |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/2.8 |
| Siauriausia diafragma: | f/32 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 8 |
| Optika | |
| Elementai: | 10 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | - |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 13 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 1x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | - |
| Fokusavimo metodas: | - |
| Atstumo skalė: | - |
| FG skalė: | - |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 348 g |
| Diametras: | 65mm |
| Ilgis: | 80.5mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 49.0mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | - |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)


















































.jpg)



























































Vilniuje: +370 682 15074