Makro objektyvai
Pentax objektyvas HD DFA 100mm Macro F/2.8 ED AW Black
|
698.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *pen23
Gamintojas: Pentax
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm / FF / Pilno kadro |
| Židinio nuotolis: | 100mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Pentax |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/2.8 |
| Siauriausia diafragma: | f/32 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 8 |
| Optika | |
| Elementai: | 10 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 13 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 1x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 348 g |
| Diametras: | 65mm |
| Ilgis: | 80.5mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 49.0mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)





























.jpg)













































































Vilniuje: +370 682 15074