Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C |
| Židinio nuotolis: | 56 mm |
| Stabilizacija: | ne |
| Bajoneto jungtis: | Micro Four Thirds |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F 1.4 |
| Siauriausia diafragma: | F 16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | ne |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 10 |
| Grupės: | 6 |
| Specialūs elementai / padengimai: | SLD element |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.50 m (19.69″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.14× |
| Autofokusavimas: | taip |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | ne |
| Fokusavimo metodas: | Internal |
| Atstumo skalė: | ne |
| FG skalė: | ne |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 280 g (0.62 lb) |
| Diametras: | 67 mm (2.62″) |
| Ilgis: | 60 mm (2.34″) |
| Izoliavimas: | taip |
| Spalva: | juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 55 mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | ne |
| Kita | |
| Komplektacija: | Blenda, priekinis ir galinis dangtelis. |

Tinklo adapterių komplektai (3)





.jpg)





























































































.jpg)






Vilniuje: +370 682 15074