Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Sigma objektyvas 56mm f/1.4 DC DN (C) (MFT)
|
448.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *sigw
Gamintojas: Sigma
Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C |
| Židinio nuotolis: | 56 mm |
| Stabilizacija: | ne |
| Bajoneto jungtis: | Micro Four Thirds |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F 1.4 |
| Siauriausia diafragma: | F 16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | ne |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 10 |
| Grupės: | 6 |
| Specialūs elementai / padengimai: | SLD element |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.50 m (19.69″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.14× |
| Autofokusavimas: | taip |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | ne |
| Fokusavimo metodas: | Internal |
| Atstumo skalė: | ne |
| FG skalė: | ne |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 280 g (0.62 lb) |
| Diametras: | 67 mm (2.62″) |
| Ilgis: | 60 mm (2.34″) |
| Izoliavimas: | taip |
| Spalva: | juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 55 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | ne |
| Kita | |
| Komplektacija: | Blenda, priekinis ir galinis dangtelis. |

Tinklo adapterių komplektai (3)






![Sigma objektyvas 23mm F1.4 DC DN [C] for L-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1_1770.jpg)































.jpg)





































































Vilniuje: +370 682 15074