Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 24 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F1.4 |
| Siauriausia diafragma: | F16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 13 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | XA (extreme aspherical) + ED elements, Nano AR coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.24 |
| Maksimalus priartinimas: | 0.17x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Linear Motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 445g. |
| Diametras: | 75mm |
| Ilgis: | 92mm |
| Izoliavimas: | - |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 67mm |
| Blendos modelis: | ALC-SH154 |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)































.jpg)











































































Vilniuje: +370 682 15074