Prekių palyginimas
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Artinantis objektyvas |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 17–28 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 13 |
| Grupės: | 11 |
| Specialūs elementai / padengimai: | Fluoro danga |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.19 m |
| Maksimalus priartinimas: | - |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 420g |
| Diametras: | - |
| Ilgis: | 99mm |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juodas |
| Priartinimo metodas: | Extending |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | Nėra |
| Filtro diametras: | 67mm |
| Blendos modelis: | - |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | - |

Tinklo adapterių komplektai (3)









![Irix Cine Matte Box IQ [ IC-MB-IQ ]](/static/uploads/cache/122xn117//1_2012.jpg)



































































.jpg)





























Vilniuje: +370 682 15074