Makro objektyvai
Nikon objektyvas AF-S DX Nikkor 40mm f/2.8G Micro
|
298.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: JAA638DA*nlc09*nl24
Gamintojas: Nikon
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio nuotolio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C / DX |
| Židinio nuotolis: | 40 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Nikon F (DX) |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/2.8 |
| Siauriausia diafragma: | f/22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 7 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.16 m |
| Maksimalus priartinimas: | 1x (1:1) |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Ultragarsinis |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Yra |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | Yra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 235 g |
| Diametras: | 69 mm |
| Ilgis: | 65 mm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | - |
| Priartinimo variklis: | - |
| Priartinimo užrakinimas: | - |
| Filtro diametras: | 52.0 mm |
| Blendos modelis: | HB-61 |
| Trikojo laikiklis: | Nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | Objektyvas, Priekinis dangtelis, Galinis dangtelis, Blenda, krepšelis |

Tinklo adapterių komplektai (3)


























































































.jpg)










Vilniuje: +370 682 15074