LT| RU| EN
Prekių krepšelis:
tuščias
 

Vaizdo kameros


Panasonic vaizdo kamera HC-V380
Panasonic vaizdo kamera HC-V380

Panasonic vaizdo kamera HC-V380

288.00 €

298.00
Sutaupote: 10.00

Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Panasonic

Nuoroda į gamintojo puslapį
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.

Kiekis:


Dėti į krepšelį TeirautisSmagu filmuoti ir peržiūrėti


90x išmanusis / 50x optinis priartinimas

 

Daugiau dinamikos ir emocijų prisiminimuose Lengvai užfiksuokite toli esančius objektus, kurių nėra galimybės naudojant tradicines priartinimo funkcijas – tai galite padaryti naudodami 90x išmanųjį priartinimą. Be to, galite pasinaudoti 50x optiniu priartinimu ir priartėti prie norimų užfiksuotų objektų, taip filmuotiems vaizdams suteiksite daugiau emocijų ir dinamikos.

 

Išlygintas vaizdas visuose įrašuose

 

Galite filmuoti laisvai, nes kadro išlyginimo funkcija automatiškai aptinka ir ištaiso fotografuojamų vaizdų pasvirimą. Atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas nustatymą galima naudoti pasirinkus vieną iš trijų lygių (išjungta, įprastinis, stiprus*). Patobulintajam hibridiniam optiniam vaizdo stabilizavimui naudojamas penkių ašių taisymo mechanizmas, kuris tiksliai pašalina dėl sujudinimų atsiradusį liejimą – nesvarbu, ar filmuoti plačiakampiu režimu, ar pasirinkę didelį priartinimo nustatymą. Tai leis užfiksuoti ryškius ir aiškius vaizdus beveik bet kokiomis sąlygomis.


Belaidis filmavimas keliomis kameromis


Užfiksuokite daugiau emocijų vaizdo įraše Išbandykite naują filmavimo stilių, kuris leidžia filmuose užfiksuoti daugiau emocijų. Naudodamiesi „Wi-Fi“ funkcija galite susieti net tris išmaniuosius telefonus ir dvejais iš jų filmuoti matydami vaizdą atskiruose polangiuose. Galite įjungti vieną arba kitą vaizdo polangį bei keisti jų rodymo vietą. Ši funkcija suteikia galimybę filmuoti įvairiais kampais ir skirtingais matymo taškais norint užfiksuoti daugiau objektų emocijų.


„Wi-Fi“ funkcijos


Įdiegę „Panasonic Image App“ programą mobilųjį įrenginį galite naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą. Nufilmuotus vaizdus vėliau galite peržiūrėti ir įkelti į debesų saugyklas. Tiesiog pasinaudokite transliacijų realiuoju laiku* funkcija ir transliuokite įvykius per „USTREAM“ tiesiogiai. Naudodamiesi kūdikio stebėjimo priemone* savo mobiliajame įrenginyje galite patikrinti, ką veikia jūsų mažylis kitame kambaryje. Kai išvykstate iš namų, galite stebėti* kas juose vyksta ir kalbėtis su šeimos nariais ar augintiniais per mobilųjį įrenginį. *Reikia belaidžio prieigos taško (kelvedžio). 
 
 
Produkcija

Naudinga informacija

Naujienlaiškis

Užsiprenumeruoktie mūsų naujienlaiškį ir sužinokite pirmieji apie naujausias akcijas, produktus, bei išpardavimus

Susisiekite su mumis

Vilniuje: 8 5 2394130
Kaune: 8 37 711296
Servisas: 8 5 2394118
vilnius@fotofoto.lt

Taip pat mus rasite