Filmavimo objektyvai (VDSL)
Laowa objektyvas 9mm T/2.9 Zero-D Cine (Fuji-X)
|
728.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: VE929FXC
Gamintojas: Laowa
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | |
| Židinio nuotolis: | 9mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Fuji X |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | T2.9 |
| Siauriausia diafragma: | |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 15 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 12cm |
| Maksimalus priartinimas: | 1:7.5 |
| Autofokusavimas: | - |
| Variklio tipas: | - |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | rankinis |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 247g |
| Diametras: | 54mm |
| Ilgis: | 62.4mm |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 55mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)






















.jpg)



















































































Vilniuje: +370 682 15074