Filmavimo objektyvai (VDSL)
Samyang objektyvas MF 14mm f/2.8 (Canon R)
|
398.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Samyang
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 14 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Canon RF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 14 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 1 ASP, 1 H-ASP, 2 ED, 3 HR + Ultra Multi Coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.28 m (11.02″) |
| Maksimalus priartinimas: | 0.08× |
| Autofokusavimas: | Nėra |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Yra |
| FG skalė: | Yra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 810 g (1.79 lb) |
| Diametras: | 87 mm (3.43″) |
| Ilgis: | 124 mm (4.88″) |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)







































































.jpg)






































Vilniuje: +370 682 15074