Plačiakampiai fiksuoto židinio objektyvai
Canon objektyvas RF-S 3.9mm F3.5 STM DUAL FISHEYE
|
1 198.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Canon
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
TeirautisCANON RF-S 3.9MM F3.5 STM DUAL FISHEYE
Ženkite į virtualios realybės turinio kūrimą naudodami naujovišką APS-C fotoaparatams skirtą objektyvą „RF-S 3.9mm F3.5 STM DUAL FISHEYE“. Jau pasiekiamas tikroviškos, įtraukiančios 3D VR filmavimas.
Įtraukiau, įtaigiau
Platus 144° regos kampas ir 60 mm atstumas tarp lęšių centrų, labai panašus į atstumą tarp žmogaus vyzdžių, užmezga gilesnį ryšį su auditorija. Didelis lauko gylis sukuria natūralią išvaizdą, taip užtikrinant kuo tikroviškesnę patirtį. |
|
Paprasta sąranka, paprastesnė darbų eiga
Šis dvigubas žuvies akies „fisheye“ objektyvas, suteikiantis jūsų istorijoms 3D gylį, pasižymi patikimu automatiniu fokusavimu, todėl galite greitai ir užtikrintai pasiruošti kadrui. Puikiai suderinta. Sinchronizuota. Sufokusuota. |
|
| |
Kokybė, kurią matote
Mėgaukitės puikia vaizdo kokybe, kurią užtikrina aukščiausios kokybės „Air Sphere“ danga ir UD lęšiai, apsaugantys nuo blyksnių, šešėlių ir aeracijų. Ar filmuojate patalpoje, ar lauke, f/3,5 diafragma suteiks galimybę tai daryti nepatiriant jokių sunkumų. |
Valdykite praktiškai viską
Kurkite sau būdingu stiliumi, siekite pageidaujamos išvaizdos pasinaudodami objektyvo valdymo / fokusavimo žiedu, užsukamu filtru ir galiniu želatininio filtro laikikliu. Kūrybiškumo kontrolė jūsų rankose. |
|
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio nuotoli |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C |
| Židinio nuotolis: | 3.9mm |
| Stabilizacija: | Ne |
| Bajoneto jungtis: | Canon RF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/3.5 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 11 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 20cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.03x |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | STM |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 289g |
| Diametras: | 11.2cm |
| Ilgis: | 5.3cm |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)











![Sigma objektyvas 24mm F2.0 DG DN [C] | L-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1631175636_1661248.jpg)






























.jpg)




































































Vilniuje: +370 682 15074