Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Canon objektyvas RF 50mm F1.8 STM
|
218.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 662*cabf22
Gamintojas: Canon
Prekyboje: turime 3+ vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm FF |
| Židinio nuotolis: | 50 mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Canon RF |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F1.8 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 6 |
| Grupės: | 5 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 1 aspherical element + Super Spectra Coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.30 m |
| Maksimalus priartinimas: | 0.25× |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | STM |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Vidinis |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 160 g (0.35 lb) |
| Diametras: | 69 mm (2.72″) |
| Ilgis: | 41 mm (1.61″) |
| Izoliavimas: | Nėra |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 43mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)













































.jpg)






























































Vilniuje: +370 682 15074