Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Fujifilm objektyvas XF 35mm F2 WR sidabrinis
|
375.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 5382*
Gamintojas: Fujifilm
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | APS-C / DX |
| Židinio nuotolis: | 35mm |
| Stabilizacija: | nėra |
| Bajoneto jungtis: | fujifilm X |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F2 |
| Siauriausia diafragma: | F22 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | yra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 9 |
| Grupės: | 6 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 ED elements + Nano-GI coating |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.30 m (11.81″) |
| Maksimalus priartinimas: | |
| Autofokusavimas: | yra |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | nėra |
| Fokusavimo metodas: | vidinis |
| Atstumo skalė: | nėra |
| FG skalė: | nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 170g. |
| Diametras: | |
| Ilgis: | |
| Izoliavimas: | Yra |
| Spalva: | Juoda,sidabrinė |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 43mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | nėra |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)




![Sigma objektyvas 24mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/122xn117//24-1.jpg)



![Sigma objektyvas 50mm F2 DG DN [Contemporary] for Sony E-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//1_1864.jpg)



![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for Sony E-Mount [Art]](/static/uploads/cache/122xn117//20mm_1.jpg)

































.jpg)





























































Vilniuje: +370 682 15074