Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Samyang objektyvas AF 50mm F/1.4 Sony FE II
|
528.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: 117821*sam23w
Gamintojas: Samyang
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
TeirautisNaujasis „Samyang AF 50mm F1.4 FE II“ yra lengvas standartinis fiksuoto židinio nuotolio objektyvas, pasižymintis dideliu našumu ir mažu dydžiu.
Vos 420 g sveriantis objektyvas yra mažiausias (88,9 mm) ir lengviausias iš visų didelės diafragmos standartinių 50 mm židinio nuotolio objektyvų, suderinamų su „Sony FE“ sistema. Pagrindinis 50 mm objektyvas dažnai laikomas tipišku įprastu objektyvu ir maždaug atitinka vaizdo kampą, kurį matome akimis. Šis objektyvas puikiai tinka tiems, kurie nori išskirti ir išryškinti objektus fone, sukurti gražų fono suliejimą arba fotografuoti esant prastam apšvietimui.
Optinė konstrukcija
Optinę konstrukciją sudaro 11 elementų, suskirstytų į 8 grupes (2 ASP, 3 HR ir 1 ED). Kartu su „Sony“ viso kadro vaizdo jutikliu šis objektyvas užtikrina puikų ryškumą ir kontrastą visose vaizdo srityse. Dėl 9 diafragmos lapelių sukuriamas sklandus ir natūralus bokeh efektas, todėl lengva fantastiškai išryškinti objektą ir sukurti gražų fono suliejimą.
Įrengtas „Samyang“ linijinis STM (žingsninis variklis) tenkina tiek fotografus, tiek videografus, nes tyliau ir tiksliau valdo didesnes ir sunkesnes fokusavimo grupes.
Objektyvo šone yra pasirinktinis jungiklis, kurį nustačius galima reguliuoti diafragmą sukant fokusavimo žiedą. Naudodamiesi papildoma „Lens Station“ galite nustatyti režimą pagal savo pageidavimus (ateityje atnaujinant programinę įrangą bus pridėta daugiau funkcijų).
50 mm objektyvas turi guminį fokusavimo žiedą su mikroschemomis, todėl jį malonu valdyti, o sandarumas užtikrina naudojimą net ir atšiauriomis oro sąlygomis.
Objektyvas tinka daugeliui situacijų ir yra puikus objektyvas, jei norite filmuoti ar fotografuoti žmones ir kartu į vaizdą įtraukti aplinką.
Pagrindinės specifikacijos:
- Sveria tik 420 g
- Puiki vaizdo kokybė
- MOD yra tik 0,4 m
- 72 mm filtro dydis
- Įrengtas „Samyang“ linijinis STM (žingsninis variklis)
- Apsaugotas nuo oro sąlygų
- 9 diafragmos lapeliai sukuria sklandų ir natūralų bokeh
- Puikiai tinka ir vaizdo įrašams, ir nuotraukoms
| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | 35mm, FF |
| Židinio nuotolis: | 50mm |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Sony FE |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/1.4 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 11 |
| Grupės: | 8 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 2 U-ASP, 3 HR, 1 ED |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0,40 m |
| Maksimalus priartinimas: | x 0.16 |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | Linear STM |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 420g |
| Diametras: | 80,1 mm |
| Ilgis: | 88,9 mm |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 72 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)













![Sigma objektyvas 30mm F1.4 DC DN [Contemporary] for Fujifilm X-Mount](/static/uploads/cache/122xn117//sigma-30mm-f1.4-1.jpg)














































































.jpg)


















Vilniuje: +370 682 15074