Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Viltrox objektyvas AF 56mm F/1.7 Fuji XF
|
198.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Viltrox
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | |
| Židinio nuotolis: | 56mm |
| Stabilizacija: | ne |
| Bajoneto jungtis: | Fujifilm X |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/1.7 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 11 |
| Grupės: | 9 |
| Specialūs elementai / padengimai: | 3 HRI, 4 ED |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.55m |
| Maksimalus priartinimas: | 0,11x |
| Autofokusavimas: | |
| Variklio tipas: | Stepper motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | Autofokusas |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 171g. |
| Diametras: | 65mm |
| Ilgis: | 55mm |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 52 mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)









![Sigma objektyvas 56mm F1.4 DC DN [Contemporary] for CANON RF](/static/uploads/cache/122xn117//56-1.jpg)

![Sigma objektyvas 30mm F1.4 DC DN [Contemporary] for CANON RF](/static/uploads/cache/122xn117//sigma-30mm-f1.4-1.jpg)




![Sigma 20mm F2 DG DN [Contemporary] Sony-E](/static/uploads/cache/122xn117//sigma-20mm-f2-dg-dn.jpg)

![Sigma objektyvas 23mm F1.4 DC DN [C] for CANON RF](/static/uploads/cache/122xn117//1_1770.jpg)





















































































.jpg)






Vilniuje: +370 682 15074