Tele fiksuoto židinio objektyvai
Canon objektyvas RF 600mm F11 IS STM
|
788.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *cabf22*cb23*cfw2023*cal24*2409*ck24*bfc24
Gamintojas: Canon
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Skirtas sisteminiams pilno kadro fotoaparatams |
| Maksimalus kadro dydis: | |
| Židinio nuotolis: | 600mm |
| Stabilizacija: | Yra |
| Bajoneto jungtis: | |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/11 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | |
| Diafragmos lapelių kiekis: | |
| Optika | |
| Elementai: | 10 |
| Grupės: | 7 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 4,5 m |
| Maksimalus priartinimas: | |
| Autofokusavimas: | Yra |
| Variklio tipas: | STM |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 930 g |
| Diametras: | 93 |
| Ilgis: | 269,5 |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 82mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)



















































































.jpg)



























Vilniuje: +370 682 15074