Objektyvai vidutinio formato fotoaparatams
Fujifilm objektyvas GF 45-100mm f/4 R LM OIS WR (GFX)
|
1 898.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Prekės kodas: *f2024*fs2024*fs25*ffs25*fs2025*fs2026
Gamintojas: Fujifilm
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Vidutinio formato |
| Židinio nuotolis: | 45 to 100mm |
| Stabilizacija: | Taip |
| Bajoneto jungtis: | FUJIFILM G |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/4 |
| Siauriausia diafragma: | f/32 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Taip |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 9 |
| Optika | |
| Elementai: | 16 |
| Grupės: | 12 |
| Specialūs elementai / padengimai: | Three Aspherical Elements One Super ED Element, One ED Element |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 65 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.13x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | Linear AF Motor |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Autofocus |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 1005 g |
| Diametras: | 93mm |
| Ilgis: | 144.5mm |
| Izoliavimas: | Atsparus oro sąlygoms |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 82mm |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)

















































.jpg)































































Vilniuje: +370 682 15074