Objektyvai ir aksesuarai
Tamron 70-300MM F/4.5-6.3 DI III RXD Nikon Z
|
548.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 60 mėn.
Prekės kodas: 15974*tc2210*tc23*t2025*ts2025
Gamintojas: Tamron
Prekyboje: turime 1 vnt.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Kintamo židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full frame |
| Židinio nuotolis: | 70-300 |
| Stabilizacija: | Nėra |
| Bajoneto jungtis: | Nikon Z |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | F4.5-6-3 |
| Siauriausia diafragma: | F22-32 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | Nėra |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 7 |
| Optika | |
| Elementai: | 15 |
| Grupės: | 10 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 0.8 m |
| Maksimalus priartinimas: | 5.1x |
| Autofokusavimas: | Taip |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | Taip |
| Fokusavimo metodas: | Varikliukas |
| Atstumo skalė: | Nėra |
| FG skalė: | Nėra |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 545 g. |
| Diametras: | 77 mm |
| Ilgis: | 148 mm |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 67mm (Priekis) |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)


_31.jpg)






















































































.jpg)


















Vilniuje: +370 682 15074