Standartiniai fiksuoto židinio objektyvai
Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]
|
1 039.00 €
|
Radote pigiau? Pasiūlykite savo kainą
Garantija: 24 mėn.
Gamintojas: Sigma
Prekyboje: šiuo metu neturime. Prekės gavimas nuo 1 d.d.Rodomi konkretūs prekių likučiai esantys Vilniaus ir/arba Kauno salonuose. Informacija nėra atnaujinama tiesiogiai. Turimos prekės gali būti neseniai parduotos arba rezervuotos, o jų likutis vis dar rodomas, todėl tikslaus prekių kiekio visuomet prašome teirautis vadybininkų telefonu ar kitais nurodytais kontaktais.
| Kiekis: | ![]() |
![]() |
Dėti į krepšelį
Teirautis| Pagrindiniai parametrai | |
| Objektyvo tipas: | Fiksuoto židinio |
| Maksimalus kadro dydis: | Full-Frame |
| Židinio nuotolis: | 20mm |
| Stabilizacija: | |
| Bajoneto jungtis: | Leica L |
| Diafragma | |
| Plačiausia diafragma: | f/1.4 |
| Siauriausia diafragma: | f/16 |
| Diafragmos valdymo žiedas: | |
| Diafragmos lapelių kiekis: | 11 |
| Optika | |
| Elementai: | 17 |
| Grupės: | 15 |
| Specialūs elementai / padengimai: | |
| Fokusavimas | |
| Minimalus fokusavimas: | 23 cm |
| Maksimalus priartinimas: | 0.16x |
| Autofokusavimas: | |
| Variklio tipas: | |
| Rankinio ryškumo patikslinimas: | |
| Fokusavimo metodas: | Autofocus |
| Atstumo skalė: | |
| FG skalė: | |
| Fiziniai duomenys | |
| Svoris: | 630 g |
| Diametras: | |
| Ilgis: | |
| Izoliavimas: | |
| Spalva: | Juoda |
| Priartinimo metodas: | |
| Priartinimo variklis: | |
| Priartinimo užrakinimas: | |
| Filtro diametras: | 82 |
| Blendos modelis: | |
| Trikojo laikiklis: | |
| Kita | |
| Komplektacija: | |

Tinklo adapterių komplektai (3)
![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/449xn290//20mm_1.jpg)
![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/61xv45//20mm_1.jpg)
![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/61xv45//20mm-2.jpg)
![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/61xv45//20mm-3.jpg)
![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/61xv45//20mm-4.jpg)
![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/61xv45//20mm-5.jpg)
![Sigma objektyvas 20mm F1.4 DG DN for L-Mount [Art]](/static/uploads/cache/61xv45//20mm-6.jpg)




























































.jpg)




















































Vilniuje: +370 682 15074